GB flag 16   email white 24    facebook 

Administracijos darbo laikas

Darbo dienomis:  8.00 val. – 17.00 val.

Penktadieniais:   8.00 val. – 15.45 val.

Pietų pertrauka:  12.00 val. – 12.45 val.

 

Renginiai2procentu parama mini

Įsigykite ir paremkite

cart logo

Naudingos nuorodos

Nuo 2016 metų kovo 1 dienos Įstaigoje darbą pradėjo specialistės, dirbančios pagal Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymo ir konsultavimo (GIMK) programą, kuri Lietuvoje jau pradėta taikyti nuo 2008 metų. Programos tikslas – dalytis svarbia informacija su būsimais ir esamais globėjais ir įtėviais, kad jie galėtų tinkamai vykdyti globėjo ar įtėvio pareigas.

Atestuoti socialiniai darbuotojai konsultuoja esamus įtėvius ir globėjus, padeda spręsti iškilusias problemas, ruošia būsimus globėjus ir įtėvius grupinių užsiėmimų metu, organizuoja susitikimus, rengia išvadas apie asmenų pasiruošimą globoti (rūpintis) ar įvaikinti vaiką, vertina šeimas dėl galimybės priimti svečiuotis institucijoje gyvenančius vaikus. Specialistės, bendraudamos su globėjais (rūpintojais) ir įtėviais, nesiekia ieškoti šeimos silpnybių ar trūkumų. Atvirkščiai – padeda pamatyti, kokiomis savybėmis ir gebėjimais šeima gali didžiuotis ir kokia jos stiprioji pusė. Esant poreikiui bus organizuojama savipagalbos grupė globėjams ir įtėviams.

Kovo 30 d. prasidės būsimų globėjų (rūpintojų) ir įtėvių 10 grupinių užsiėmimų mokymai pagal GIMK įvadinius mokymus, kuriuose dalyvaus 4 šeimos, ketinančios pasidalinti namų šiluma su tėvų globos netekusiais vaikais. Džiaugiamės, kad būsimieji globėjai ir įtėviai domisi prasidėsiančiais mokymais, nori pagerinti savo gebėjimus padėti vaikui, kurio biologiniai tėvai pasirūpinti juo negali.

Taip pat kviečiame visus jau globojančius ar įvaikinusius vaikus asmenis kreiptis į Įstaigos specialistes Raisą Batūriną ir Moniką Kornikienę, kurios pakonsultuos Jus vaiko raidos, elgesio, auklėjimo ar socialinių garantijų klausimais adresu Vydūno 56 C, Jurbarkas, telefonu (8 447) 55266 ar elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šiuo metu kiekvienam globojamam vaikui jo globos (rūpybos) laikotarpiu kas mėnesį mokama 4 bazinių socialinių išmokų dydžio (152 Eur) globos (rūpybos) išmoka. Nuo 2016 m. sausio 1 d. vaiko globėjui (rūpintojui) už vaiką, kuriam globa (rūpyba) nustatyta šeimoje, yra mokamas 1 bazinės socialinės išmokos dydžio (38 Eur) globos (rūpybos) išmokos tikslinis priedas, o nuo 2017 m. sausio 1 d. bus mokamas 4 bazinių socialinių išmokų dydžio (152 Eur) globos (rūpybos) tikslinis priedas. Dėl šio priedo vaiko globėjai (rūpintojai) turi kreiptis į seniūniją pagal savo gyvenamąją vietą ir pateikti prašymą.