GB flag 16   email white 24    facebook 

Administracijos darbo laikas

Darbo dienomis:  8.00 val. – 17.00 val.

Penktadieniais:   8.00 val. – 15.45 val.

Pietų pertrauka:  12.00 val. – 12.45 val.

 

Renginiai2procentu parama mini

Įsigykite ir paremkite

cart logo

Naudingos nuorodos

VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ paruoštas projektas "Sveikos gyvensenos įgūdžių formavimas Jurbarko rajono suaugusiems proto negalios asmenims", finansuojamas Jurbarko rajono visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, įgyja vis didesnį pagreitį. Norėdami, kad proto negalios asmenys susidomėtų sveika gyvensena ir vadovautųsi jos principais, sveikatos stiprinimo mokymą pateikiame patraukliu ir jiems įdomiu būdu.

Siekdami didinti asmenų su proto negalia fizinį aktyvumą, skatiname juos labiau judėti organizuodami aktyvius lauko žaidimus arba išeidami pasivaikščioti po Jurbarko apylinkes, rinkdami įvairias gamtos medžiagas mūsų darbeliams. Šiuo metu aktyviai treniruojamės ir su krepšinio, ir su petankės kamuoliais, nes birželio mėnesį numatytos sportinės varžytuvės, į kurias bus kviečiami proto negalios asmenys iš kaimyninių rajonų.

Sveika gyvensena neatsiejama nuo sveikos mitybos, tad gamindami sveikai mitybai priskiriamus patiekalus, kurių receptus susirandame patys, mes ne tik papildome organizmą naudingomis meždiagomis, bet ir keičiame suvokimą apie sveiką/nesveiką maistą.

Kaip skatinamoji priemonė aktyviai įsitraukti į projektinę veiklą ir tuo pačiu vadovautis sveikos gyvensenos pagrindiniais principais, bus organizuojamos išvykos į Lietuvos lankytinas vietoves. Pirmoji kelionė jau mūsų laukia netrukus, tad kai grįšime iš jos būtinai pateiksime fotoreportažą.

 ruošiampjaustom

pjaustom
ruosiam
ruosiam
rezultatas
rezultatas