GB flag 16   email white 24    facebook 

Administracijos darbo laikas

Darbo dienomis:  8.00 val. – 17.00 val.

Penktadieniais:   8.00 val. – 15.45 val.

Pietų pertrauka:  12.00 val. – 12.45 val.

 

Renginiai2procentu parama mini

Įsigykite ir paremkite

cart logo

Naudingos nuorodos

Š.m. gruodžio 3 dieną VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ Neįgaliųjų dienos centro durys buvo atviros visiems, besidomintiems įstaigos veikla, neįgaliųjų darbiniu ir laisvalaikio užimtumu. Dienos centro lankytojai bei darbuotojai kraštiečius kvietė popietę praleisti kartu, norėdami susipažinti, papasakoti apie save, parodyti kuo užsiima ir kokiomis nuotaikomis gyvena. Neįgalieji ypač laukė tų, kurie norėtų pakeisti savo kasdienybę ir prisijungtų prie šaunios jų  bendruomenės. Todėl labai apsidžiaugė senai pažįstamų ir naujų likimo draugų apsilankymu.

Svečiai turėjo galimybę pasiklausyti dienos centro lankytojų atliekamų dainų, kurias išmokino muzikos vadovė Gintarė Stirbienė. Klubo „Pantera“ jogos trenerė Aušra Smirnovienė pravedė visiems mankštą, kuria pagal projektą neįgalieji užsiima du kartus per savaitę. VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ direktorė ir  neįgaliųjų dienos centro darbuotojos atsakė į svečiams aktualius klausimus. Neįgalieji pakvietė kartu išgerti pačių užaugintos vaistažolių arbatos ir paragauti jų kepto obuolių pyrago. Tądien visi apsilankę atsisveikindami džiaugėsi, kad turėjo galimybę susipažinti, sužinoti, išmokti, atrasti ir suprasti.

Esame dėkingi visiems, kurie mumis domisi, atranda ir skiria mums laiko. Tarptautinė Neįgaliųjų žmonių diena buvo praturtinta šiltu ir jaukiu bendravimu.

Informaciją parengė socialinė darbuotoja L. Ogorodnikienė