GB flag 16 email white 24 sitemap white 20

Administracijos darbo laikas

Darbo dienomis:  8.00 val. – 17.00 val.

Penktadieniais:   8.00 val. – 15.45 val.

Pietų pertrauka:  12.00 val. – 12.45 val.

 

Renginiai
Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
13
14
15
16
18
19
20
22
23
24
25
27
29
302procentu parama mini

Įsigykite ir paremkite

cart logo

Naudingos nuorodos

Š. m. rugsėjo 28 dieną VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ neįgalieji buvo entuziastingai ir sportiškai nusiteikę. Jau sena tradicija tapusios sportinės varžytuvės ir šį rudenį buvo suorganizuotos mūsų įstaigoje. Sulaukėme draugų iš Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro socialinių paslaugų skyriaus, Adakavo socialinės globos namų ir, žinoma, visada sportiškai nusiteikusio Lietuvos SIŽGB „Viltis“ Jurbarko skyriaus atstovų.

Pats renginio pavadinimas „Sportinės varžytuvės“ tarsi reikalautų konkurencijos, bet pas mus nebuvo nei vieno pralaimėjusio. Komandos draugiškai dalyvavo „Taikliojo kamuolio“, „Pupmaišio“, smiginio, šaškių ir baudų metimo rungtyse. Darbuotojams buvo gera stebėti, kaip neįgalieji vieni kitus palaiko.

Smagios akimirkos  - apdovanojimai. Komandos buvo apdovanotos vaisių  krepšeliais. Kiekvienas iš dalyvių gavo po varžytuvių atminimo medalį. Na, o tiems, kam labiausiai sekėsi, namo išsivežė diplomus. Pasportavus ir išeikvojus daug energijos, visada gera susiburti į draugų ratą pabendrauti, paskanauti vaišių ir likusią energiją atiduoti smagiems šokiams.

Kadangi rudeniški orai – nenuspėjami, norėdami apsisaugoti nuo lietaus, šiemet pirmą kartą sportines varžytuves surengėme ne mūsų įstaigos kieme. Esame dėkingi UAB „Dainiai“ už galimybę pasinaudoti jų sporto sale.

„Sportinės varžytuvės“ yra tęstinis projektas „Sveikos gyvensenos įgūdžių formavimas Jurbarko rajono suaugusiems proto negalios asmenims“, finansuojamas Jurbarko r. savivaldybės.