GB flag 16   email white 24    facebook 

Administracijos darbo laikas

Darbo dienomis:  8.00 val. – 17.00 val.

Penktadieniais:   8.00 val. – 15.45 val.

Pietų pertrauka:  12.00 val. – 12.45 val.

 

Renginiai
Pirm A T K P Š S
2
5
6
7
10
11
13
14
16
17
18
20
21
22
24
25
27
28
29
302procentu parama mini

Įsigykite ir paremkite

cart logo

Naudingos nuorodos

Birželio 21 dieną VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ neįgalieji išvyko į pažintinę ir poilsinę kelionę. Paslaugų gavėjai lankėsi Klaipėdoje, Lietuvos  jūrų muziejuje.

Vos tik įžengus į jo teritoriją, visus pasitiko pingvinas, tarsi kviečiantis susipažinti su vandens pasauliu. Iš tikrųjų susipažinti buvo su kuo. Mums žinomos Lietuvos upių žuvys -  tai tik maža dalelė to, prie ko buvom daugiau ar mažiau prisilietę. O tai, ką matėme visame muziejuje ir žavėjo, ir kėlė nuostabą. Neįgaliųjų susidomėjimo ypač sulaukė pasivaikščiojimas po vandeniu ir laivų ekspozicijos. Palikę muziejų, dienos popietę praleidome prie jūros. Čia pietavome ir dalinomės naujais įspūdžiais. Vienam paslaugos gavėjui diena buvo išties neeilinė. Jis ne tik pirmą kartą lankėsi jūrų muziejuje, bet ir pirmą kartą pamatė jūrą. Tyras oras, pušų ošimas, Baltijos jūra – ne tik naudinga kūnui, bet tai ir didžiulė atgaiva žmogaus vidinei savijautai. Tokios kelionės neįgaliesiems dovanoja daug gerų emocijų...

Neįgaliųjų išvyka yra tęstinio sveikatingumo projekto „Sveikos gyvensenos įgūdžių formavimas Jurbarko rajono suaugusiems proto negalios asmenims“ veiklos dalis. Projektas dalinai finansuojamas iš Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

Informaciją parengė socialinė darbuotoja L. Ogorodnikienė