GB flag 16   email white 24    facebook 

Administracijos darbo laikas

Darbo dienomis:  8.00 val. – 17.00 val.

Penktadieniais:   8.00 val. – 15.45 val.

Pietų pertrauka:  12.00 val. – 12.45 val.

 

Renginiai
Pirm A T K P Š S
2
5
6
7
10
11
13
14
16
17
18
20
21
22
24
25
27
28
29
302procentu parama mini

Įsigykite ir paremkite

cart logo

Naudingos nuorodos

gerus darbus daryti gera

gerus darbus daryti gera
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenimis Lietuvoje 2017 metais globa ( rūpyba) buvo nustatya 2402 vaikams. Nuo 2014 metų Lietuvoje vykdoma institucinės globos pertvarka, siekiant, kad vaikų patenkančių į globos įstaigas skaičius vis mažėtų. Tačiau globos namuose per  2017 metus vis dar buvo apgyvendinti 1396 vaikai.

2018 m. VšĮ ,,Jurbarko socialinės paslaugos“ pradėjo vykdyti Globos centro funkcijas. Pagrindinis Globos centro veiklos tikslas, užtikrinti  kad  reikalinga konsultacinė, psichosocialinė ar kita pagalba siekiant tinkamo vaiko ugdymo ir auklėjimo šeimai artimoje aplinkoje, būtų suteikta tiek likusiam be tėvų globos vaikui, tiek ir jį globojančiai prižiūrinčiai šeimai. VšĮ ,,Jurbarko socialinės paslaugos“ kviečia Jus išdrįsti ir drąsiai žengti prasmingo darbo link: TAPKITE BUDINČIAIS GLOBOTOJAIS - padėkite kurti kitokį rytojų, nes tik visi būdami bei veikdami kartu, galime sukurti didelius stebuklus. Kviečiame Jus tapti tais asmenims, kurie suteiks vaikams laikinus namus, kurie jiems taps  užuovėja bei ramybės uostu.

Budintis globotojas - asmuo, kuris savo šeimoje ne ilgiau nei 12 mėnesių laikinai globos nuo 1 iki 3 vaikų, kol jie sugrįš pas savo tėvus arba atsiras nuolatiniai globėjai ar įvaikintojai. Budintis globotojas užtikrins vaiko saugumą ir jo interesus, suteiks tokias artimiausias šeimos gyvenimui sąlygas, kokių reikia vaiko raidai ir gerovei.

Norint tapti budinčiu globotoju, reikia išklausyti globėjų ir įtėvių mokymus (GIMK) ir gauti teigiamą išvadą apie savo tinkamumą tapti budinčiu globotoju. VšĮ ,,Jurbarko socialinės paslaugos” vykdančios globos centro funkcijas pagal bendradarbiavimo ir paslaugų teikimo sutartį perduos likusį be tėvų globos ar patiriantį socialinę riziką vaiką prižiūrėti budinčiam globotojui, teiks socialines paslaugas ar kitą pagalbą pagal poreikį vaikui, budinčiam globotojui ar vaiko tėvams, siekiant grąžinti vaiką į šeimą.

Asmenys, apsisprendę tapti budinčiais globotojais, pagal sudarytą su VšĮ ,,Jurbarko socialinės paslaugos” bedradarbiavimo ir  paslaugų teikimo sutartį gaus užmokestį už darbą globojant vaiką savo namuose, vaiko globos (rūpybos) išmoką, išmoka vaikui pagal LR išmokų vaikams įstatymą. Budintis globotojas veiklą vykdys pagal individualios veiklos pažymą. Vaiko priežiūra budinčio globotojo šeimoje finansuojama iš savivaldybės biudžeto lėšų, valstybės biudžeto lėšų, skirtų vaikų globos (rūpybos) išmokoms pagal LR išmokų vaikams įstatymą mokėti.

 Budinčio globotojo atlygis  ir gaunamos išmokos Teikiama pagalba
 1,25 MMA dydžio mėnesins  atlygis, laukimo laikotarpiu, kai budinčio globotojo šeimoje nėra apgyvendintas vaikas.  

- 200 Eur. dydžio vienkartinė išmoka;

- vaikui išlaikyti skirta vaiko globos (rūpybos) išmoka (152 Eur.);

- išmoka vaikui pagal LR išmokų vaikams įstatymą (priklausomai nuo vaikų skaičiaus šeimoje).

    
- Individualios konsultacijos su globos koordinatoriumi bei GIMK specialistais.
 1,5 MMA dydžio mėnesinis  atlygis, kai budinčio globotojo šeimoje apgyvendintas 1 vaikas.
 2,0 MMA dydžio mėnesinis  atlygis, kai budinčio globotojo šeimoje apgyvendinti 2 vaikai. - Psichologo konsultacijos.
 2,5 MMA dydžio mėnesinis  atlygis, kai budinčio globotojo šeimoje apgyvendinti 3 vaikai. - Kitų specialistų pagalba.
 3 MMA dydžio mėnesinis  atlygis, kai budinčio globotojo šeimoje apgyvendinti daugiau nei 3 vaikai.

P.S. norime su Jumis pasidalinti sėkmingomis istorijomis:      https://www.youtube.com/watch?v=gGAcqTeXbUA

Daugiau informacijos galite gauti :

Globos koordinatorė: Raminta Kardauskienė  tel. 8 601 85 678 el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Globėjų ir įtėvių mokymo ir konsultavimo specialistės :

Monika Kornikienė tel. 8 610 34676 el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Airina Jurgilienė tel. (8 447) 70 184 el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.