GB flag 16   email white 24    facebook 

Administracijos darbo laikas

Darbo dienomis:  8.00 val. – 17.00 val.

Penktadieniais:   8.00 val. – 15.45 val.

Pietų pertrauka:  12.00 val. – 12.45 val.

 

Renginiai
Pirm A T K P Š S
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
292procentu parama mini

Įsigykite ir paremkite

cart logo

Naudingos nuorodos

Be pavadinimo

Be pavadinimo

Nuo 2018 m. liepos 1 d. įsigaliojus  naujam Vaiko teisių pagrindų įstatymui, visoje Lietuvoje suaktyvėjo budinčių globotojų veikla, kurios tikslas - suteikti laikinus namus vaikams, kuriems nustatytas II-asis grėsmės lygis, t.y. kai iškyla reali grėsmė vaiko saugumui, sveikatai ar gyvybei. Šiuo metu Jurbarko rajono savivaldybėje veiklą vykdo vienas budintis globotojas, kuris prižiūri laikinai tėvų globos netekusius vaikus. Dar trys asmenys siekia tapti budinčiais globotojais ir šiuo metu lanko globėjų ir įtėvių mokymus.

 

Galime pasidžiaugti sėkminga budinčių globotojų veikla, kuri tikrai nėra lengva, tačiau labai prasminga ir vertinga. Juk budintys globotojai - tai tie asmenys, kurie likimo nuskriaustiems vaikams tampa pirmąją užuovėja, ramybės uostu, pirmieji atveria savo namų duris bei savo širdis. Tačiau budintys globotojai dažnai šiems vaikams tampa tik laikinoji stotelė...Jei tėvai nesistengia ir nekeičia savo elgesio, vengia atlikti savo pareigas, piktnaudžiauja tėvų valdžia ar nesirūpina vaiku, šiems vaikams prireikia ir nuolatinės atramos, nuolatinių namų, meilės bei priežiūros. Tad labai kviečiame kiekvieną iš Jūsų minutėlę sustoti ir pagalvoti, ar galite savo meile pasidalinti su kitais? Taip, viso pasaulio pakeisti negalite, bet Jūs galite pakeisti bent vieno vaiko pasaulį. Galite jį mylėti!

Kviečiame visus į atvirų durų dienas, kurių metu galėsite sužinoti viską apie vaikų globą, apie vaikų svečiavimosi galimybes Jūsų namuose, apie budinčių globotojų veiklą, tapimą nuolatiniais globėjais ar įtėviais. Atvirų durų dienos organizuojamos spalio 25-26 dienomis viešojoje įstaigoje ,,Jurbarko socialinės paslaugos“, adresu Vydūno g. 56C, Jurbarkas. Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis į globos koordinatorę Ramintą Kardauskienę tel. 8 695 20 333 ar el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Informaciją parengė globos koordinatorė Raminta Kardauskienė