GB flag 16   email white 24    facebook 

Administracijos darbo laikas

Darbo dienomis:  8.00 val. – 17.00 val.

Penktadieniais:   8.00 val. – 15.45 val.

Pietų pertrauka:  12.00 val. – 12.45 val.

 

Renginiai2procentu parama mini

Įsigykite ir paremkite

cart logo

Naudingos nuorodos

pertvarkos logo

Šeimą ištiko bėda - namuose netikėtai susirgo artimasis, ilgesniam laikui turite vykti atlikti medicininius tyrimus, laukia nenumatyta komandiruotė, staiga pasikeitė darbo grafikas, norite išvykti pailsėti, o namuose yra negalią turintis asmuo, kurio vieno palikti negalite. Mes jums galime padėti.

Įstaigoje teikiama  Laikino atokvėpio paslauga. Tai savalaikių ir būtinų paslaugų kompleksas asmenims su proto ar (ir) psichikos negalia, jų šeimų nariams, tėvams ar globėjams, kurie dėl tam tikrų priežasčių laikinai ar darbo savaitės metu negali pasirūpinti ar prižiūrėti šių asmenų, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra ar globa, savo namuose.

Paslaugą gali gauti asmenys, kurie nėra  anksčiau gavęs tokios paslaugos ir kuriems dėl proto ar (ir ) psichikos sutrikimų nustatytas neįgalumo lygis arba 55 procentų ir mažesnis darbingumo lygis, arba specialiųjų poreikių lygis.

Paslauga asmeniui gali būti teikiama iki 24 valandų per parą / 7 parų per savaitę, atsižvelgiant į paslaugos gavėjo (jo šeimos, tėvų ar globėjų) poreikį. Vienam paslaugos gavėjui vidutiniškai  teikiamos 252 valandos per visą paslaugos teikimo laikotarpį.

Dėl paslaugos suteikimo turite kreiptis ne vėliau kaip trys dienos iki reikiamos paslaugos suteikimo. Šeimai ištikus nenumatytoms aplinkybėms, tokioms, kaip vieno iš tėvų ar globėjų ūmi liga, kito šeimos nario ūmi liga, šeimos nario mirtis ir kt. paslaugą galime pradėti teikti tą pačią dieną.

Paslaugai teikti reikalingi šie dokumentai:

Prašymas (pildomas įstaigoje).

Neįgaliojo pažymėjimo kopija.

Sveikatos forma Nr. 27/a.

Paslaugas Jums suteiksime viešojoje įstaigoje „Jurbarko socialinės paslaugos“ neįgaliųjų globos namuose, adresu Vydūno g. 56 C, Jurbarkas.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į vyr. socialinę darbuotoją Ireną Molčankinienę tel. (8 447) 55266 ar el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.