Jurbarko socialinės paslaugos

Apgyvendinimas nakvynės namuose ir laikinas apnakvindinimas

Apgyvendinimas nakvynės namuose

Apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugos skiriamos gyvenamąją vietą Jurbarko rajono savivaldybėje deklaravusiems* arba joje faktiškai gyvenantiems asmenims, kurie yra patekę į krizinę situaciją: 

  • Darbingo amžiaus asmenims nuo 18 metų, kuriems nustatytas paslaugos poreikis.
  • Išimtiniais atvejais pensinio amžiaus asmenims, kurie yra socialiai atskirti dėl savo gyvenimo būdo ir kurių negalima apgyvendinti globos namuose. 
  • Asmenims, rengiamiems paleisti iš laisvės atėmimo vietos, kardomojo kalinimo vietos, stacionarios sveikatos priežiūros įstaigos ir pageidaujantiems gauti apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugas. 
  • Asmenims, esantiems krizinėje situacijoje, kai iškyla grėsmė asmens sveikatai ar gyvybei. 

* Ne Jurbarko rajono savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravusiems, bet joje faktiškai gyvenantiems asmenims paslaugos teikiamos pagal Bendradarbiavimo sutartį, sudarytą su deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybės administracija. 

Paslauga teikiama iki 6 mėnesių laikotarpiui su galimybe šį laikotarpį pratęsti. 

Asmenys norintys gauti paslaugą, turi kreiptis į gyvenamosios vietos seniūniją pagal deklaruotą gyvenamąją vietą dėl Prašymo-paraiškos socialinėms paslaugoms gauti pateikimo. 

Laikinas apnakvindinimas

Paslauga skiriama benamiams ir asmenims, esantiems krizinėje situacijoje, kai nesuteikus šių paslaugų iškyla grėsmė asmens sveikatai ar gyvybei. 

Jurbarko rajono savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravusiems asmenims paslauga teikiama ne ilgiau kaip 7 paras per metus, kito rajono gyventojams – 1 para per metus. 

Norintys gauti paslaugą turi kreiptis į nakvynės namus nuo 17 val. iki 8 val. Būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 

Kontaktai

Paslaugų teikimo vieta – Barkūnų g. 8A, Jurbarkas

Vardas, pavardėPareigosTelefonasEl. paštas
Sandra GudaitienėSocialinė darbuotoja (Nakvynės namai)+37060569114sandra.gudaitiene@jurbarkosp.lt

Teikiamos informacijos, aptarnavimo ir konsultavimo vertinimas

Norėdami įvertinti, paspauskite žvaigždutę (1-blogai, 5-puikiai)
Vertino: 11, vertinimo vidurkis: 4.5

Jūsų pasiūlymai

Skip to content