Jurbarko socialinės paslaugos

Pagalba į namus

Pagalbos į namus paslaugos teikiamos suaugusiems asmenims su negalia, senyvo amžiaus asmenims, vaikams su negalia ir jų šeimoms bei kitiems asmenims ir šeimoms, kurie laikinai (dėl ligos ar kitų priežasčių) yra netekę savarankiškumo. Paslaugos teikimo trukmė – iki 10 valandų per savaitę įstaigos darbo dienomis. 

Paslaugos sudėtis: Maisto produktų ir medikamentų nupirkimas, karšto maisto pagaminimas (pagal poreikį), pagalba buityje (skalbiant, tvarkant namus), malkų ir vandens atnešimas, palydėjimas į įvairias įstaigas, medikamentų išrašymas.

Mokėjimas už paslaugas asmens namuose skaičiuojamas vadovaujantis Jurbarko rajono savivaldybės tarybos sprendimu: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/f0204ac225c311ea8f0dfdc2b5879561?jfwid=jpvqwoljh

Asmenys, pageidaujantys gauti dienos socialinės globos ar pagalbos į namus paslaugas, turi kreiptis į gyvenamosios vietos seniūniją ir užpildyti Prašymą-paraišką. 

 

 

ASMENYS, TURINTYS TEISĘ GAUTI ASMENINĘ PAGALBĄ

Teisę gauti asmeninę pagalbą turi asmenys, kurių funkcijos, veikla, dalyvumas dėl negalios yra visiškai arba iš dalies apriboti (negali savarankiškai orientuotis, judėti, dirbti, kurti ir (ar) tvarkyti asmeninio ir socialinio gyvenimo) ir kuriems reikalinga kitų asmenų pagalba.

Asmeninė pagalba – namų ir viešojoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant) individualiai asmeniui iki 8 valandų per parą penkias dienas per savaitę teikiama pagalba, padedanti įgalinti jo savarankiškumą ir užtikrinanti svarbiausias jo gyvybinės veiklos funkcijas (asmens higiena, mityba, judėjimas / mobilumas, socialiniai santykiai ir aplinka).

Asmeninės pagalbos valandinis įkainis yra 8,04 Eur. Mokėjimo už asmeninę pagalbą, kai asmeniui neteikiamos socialinės priežiūros paslaugos ar dienos socialinė globa, dydis nustatomas atsižvelgiant į asmens pajamas.

Asmenys, pageidaujantys gauti asmeninės pagalbos paslaugas, turi kreiptis į gyvenamosios vietos seniūniją ir užpildyti Prašymą-paraišką. 

Kontaktai

Vardas, pavardėPareigosTelefonasEl. paštas
Milda DaugmandėSocialinių paslaugų srities specialistė (pagalba į namus)+37044771301
+37060185678
milda.daugmande@jurbarkosp.lt
Ieva VasiliauskaitėSocialinių paslaugų srities specialistė (dienos socialinė globa asmens namuose/integrali pagalba)+37060143157ieva.vasiliauskaite@jurbarkosp.lt
Asta KazlauskienėSocialinių paslaugų srities specialistė (pagalba į namus)+37060142591asta.kazlauskiene@jurbarkosp.lt

Teikiamos informacijos, aptarnavimo ir konsultavimo vertinimas

Norėdami įvertinti, paspauskite žvaigždutę (1-blogai, 5-puikiai)
Vertino: 9, vertinimo vidurkis: 3.8

Jūsų pasiūlymai

Skip to content