Jurbarko socialinės paslaugos

Asmeninė pagalba

ASMENYS, TURINTYS TEISĘ GAUTI ASMENINĘ PAGALBĄ

Teisę gauti asmeninę pagalbą turi asmenys, kurių funkcijos, veikla, dalyvumas dėl negalios yra visiškai arba iš dalies apriboti (negali savarankiškai orientuotis, judėti, dirbti, kurti ir (ar) tvarkyti asmeninio ir socialinio gyvenimo) ir kuriems reikalinga kitų asmenų pagalba.

Asmeninė pagalba – namų ir viešojoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant) individualiai asmeniui iki 8 valandų per parą penkias dienas per savaitę teikiama pagalba, padedanti įgalinti jo savarankiškumą ir užtikrinanti svarbiausias jo gyvybinės veiklos funkcijas (asmens higiena, mityba, judėjimas / mobilumas, socialiniai santykiai ir aplinka).

Asmeninės pagalbos valandinis įkainis yra 11,02 Eur. Mokėjimo už asmeninę pagalbą, kai asmeniui neteikiamos socialinės priežiūros paslaugos ar dienos socialinė globa, dydis nustatomas atsižvelgiant į asmens pajamas.

Asmenys, pageidaujantys gauti asmeninės pagalbos paslaugas, turi kreiptis į gyvenamosios vietos seniūniją ir užpildyti Prašymą-paraišką.

 

Kontaktai

 

 Vardas, pavardė Pareigos Telefonas El. paštas
Milda Daugmandė Socialinių paslaugų srities specialistė (pagalba į namus) +37044771301
+37060185678
 milda.daugmande@jurbarkosp.lt
Ieva Vasiliauskaitė Socialinių paslaugų srities specialistė (dienos socialinė globa asmens namuose/integrali pagalba) +37060143157 ieva.vasiliauskaite@jurbarkosp.lt
Asta Kazlauskienė Socialinių paslaugų srities specialistė (pagalba į namus) +37060142591 asta.kazlauskiene@jurbarkosp.lt

 

Skip to content