Karjera

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos
Neįgaliųjų dienos centras ir neįgaliųjų globos namai kviečia į savo komandą žmogų, socialinių paslaugų srities specialisto (atliekančio socialinio darbuotojo funkcijas) pareigybei, darbui su proto ir (arba) fizinę negalią turinčiais suaugusiais asmenimis.
 
🤚 Mes tikimės, kad tu:
🔸turi aukštąjį socialinio darbo (profesinio bakalauro, bakalauro, magistro) diplomą;
🔸turi stipriąsias žmogiškąsias kompetencijas (darbas komandoje, bendravimas, empatija, atsakomybė, abipusė pagarba);
🔸 turi gebėjimą planuoti ir organizuoti savo ir tau pavaldžių darbuotojų veiklą;
🔸 gebi rengti veiklos planus, ataskaitas ir kitus kompetenciją bei funkcijas atitinkančius raštus;
🔸gebi spręsti socialines problemas;
🔸moki dirbti kompiuterio programomis MS Word, MS Excel, MS Power Point, Internet Explorer.
 
🤚 Mes siūlome:
🔸 darbą 1 et. darbo krūviu (darbo dienomis);
🔸 neterminuotą darbo sutartį;
🔸pareiginės algos koeficientą nuo 7,5 (atsižvelgiama į turimą darbo patirtį), kurio kintamoji dalis priklauso pagal darbo rezultatus;
🔸profesinį ir asmeninį tobulėjimą skatinančią kultūrą darbe;
🔸plačias galimybes įgyvendinti savo idėjas;
🔸smagiai ir palankiai nusiteikusius kolegas.

 Jeigu jus domina mūsų organizacijos veikla ir sritis kurioje dirbame, jei manote, kad turite tinkamas asmenines savybes ir profesines kompetencijas dirbti mūsų aktyviame ir kūrybingame kolektyve, maloniai kviečiame su mumis susisiekti, siųsti savo CV ir motyvacinį laišką adresu info@jurbarkosp.lt. Vertiname savo darbuotojus, todėl stengiamės sukurti tinkamas darbo sąlygas, malonų mikroklimatą ir profesinio tobulėjimo galimybes.


DĖMESIO! Informacija dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo. 

Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs pateikiate VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ savo asmens duomenis. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame savanoriškai pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik personalo atrankos tikslais, vadovaujantis Asmens duomenų apsaugos VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ politikos, patvirtintos Įstaigos direktoriaus 2018 m. gegužės 18 d. įsakymu Nr. V-86, reikalavimais. Taip pat informuojame, kad Jūs galite el. p. info@jurbarkosp.lt paprašyti šią informaciją ištaisyti ar ištrinti.

Skip to content