Karjera

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos
Skelbiamas konkursas Socialinio darbuotojo pareigoms užimti 

Socialinio darbuotojo funkcija – planuoti ir teikti socialinę pagalbą šeimoms jų socialinėje aplinkoje, dirbti socialinį darbą su vaiku ir šeima, juos konsultuojant, teikti socialinę pagalbą ir didinti šeimos motyvaciją dalyvauti kompleksinės pagalbos ar prevencinės pagalbos teikimo procese, pozityvios tėvystės mokymuose, šeimos stiprinimo, nesmurtinio elgesio mokymo, priklausomybių ligų gydymo ir kitose prevencinėse programose, bendradarbiauti ir veikti kartu su atvejo vadybininku organizuojant, planuojant ir teikiant pagalbą šeimai, kad ji būtų pajėgi savarankiškai užtikrinti vaiko teises ir teisėtus interesus.

Specialieji reikalavimui kandidatui:

  • Būtinas ne mažesnis kaip aukštasis neuniversitetinis arba jam prilygintas socialinio darbo ar socialinio pedagogo išsilavinimas;
  • Darbuotojas turi būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais, Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais socialinio darbo, socialinės paramos teikimo veiklą ir vaiko teisių apsaugą.

Konkursas skelbiamas darbui pagal terminuotą darbo sutartį kol į darbą sugrįš darbuotoja iš vaiko auginimo atostogų.

Visus reikalavimus ir pareigybės aprašymą rasti bei dokumentus pateikti iki 2021-04-23 (imtinai) galite el. būdu per VATIS prašymų teikimo modulį, paspaudus nuorodą: http://portalas.vtd.lt/lt/socialinis-darbuotojas-darbui-su-seimomis-322;699200.html

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu info@jurbarkosp.lt arba tel. 8 447 70184

Jeigu jus domina mūsų organizacijos veikla ir sritis kurioje dirbame, jei manote, kad turite tinkamas asmenines savybes ir profesines kompetencijas dirbti mūsų aktyviame ir kūrybingame kolektyve, maloniai kviečiame su mumis susisiekti, siųsti savo CV ir motyvacinį laišką adresu info@jurbarkosp.lt. Vertiname savo darbuotojus, todėl stengiamės sukurti tinkamas darbo sąlygas, malonų mikroklimatą ir profesinio tobulėjimo galimybes.

DĖMESIO! Informacija dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo. 

Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs pateikiate VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ savo asmens duomenis. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame savanoriškai pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik personalo atrankos tikslais, vadovaujantis Asmens duomenų apsaugos VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ politikos, patvirtintos Įstaigos direktoriaus 2018 m. gegužės 18 d. įsakymu Nr. V-86, reikalavimais. Taip pat informuojame, kad Jūs galite el. p. info@jurbarkosp.lt paprašyti šią informaciją ištaisyti ar ištrinti.

Skip to content