Jurbarko socialinės paslaugos

Eržvilko senelių namų senjorai šventę pasitiko Kidulių dvare

Nors Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena švenčiama spalio 1-ąją, Eržvilko senelių globos namų gyventojai jau sudalyvavo pirmoje šiai datai skirtoje šventėje. Pernai užgimusi tradicija švęsti Pagyvenusių žmonių dieną Kidulių dvare kartu su kitų panašių įstaigų gyventojais sėkmingai pakartota šiemet.

Rugsėjo 14-ąją Kidulių dvare susitiko trijų rajonų  – Jurbarko, Marijampolės ir Šakių – senelių namų senjorai. Šventės organizatoriai – Kukarskės senelių namai – bendram draugystės ratui pakvietė Eržvilko, Seredžiaus ir Gudkaimio globos namų gyventojus, kartu su juos lydinčiais įstaigų darbuotojais, svečiais, muzikantais.

Kiekviena šventės dalyvių komanda į renginį atvyko su gera nuotaika, vaišėmis, linkėjimais. Eržvilko senelių namų bendruomenė ta proga ne tik paruošė sveikinimą ir dovanėles kolegoms, bet ir kūrybišką Eržvilko krašto pristatymą. Meninėje dalyje Eržvilko senelių namams atstovavo eržvilkiškė, muzikantė, tekstų autorė Audronė Juškytė-Bakšienė, kurios šmaikštūs pasakojimai ir akordeono garsai įnešė daug smagios nuotaikos į gausų šventės dalyvių būrį.

Senjorus taip pat linksmino Kidulių folklorinis ansamblis „Volungė“ (vad. Laima Blauzdžiūnienė) bei Jurbarko r. neįgaliųjų draugijos, Girdžių skyriaus vokalinis moterų ansamblis „Mituva“ ( vad. Onutė Patašienė).

Po gražaus koncerto ir oficialios dalies senjorai turėjo progą geriau susipažinti, pabendrauti su panašaus likimo draugais prie kavos puodelio ir vaišių stalo.

Ši tradicija tapusi jungtinė senjorų, gyvenančių skirtingose globos įstaigose, šventė – tai dar vienas žingsnis į tolesnį užmegztų ryšių puoselėjimą, bendradarbiavimą, draugystę ir bendrų projektų realizavimą.

Skip to content