Jurbarko socialinės paslaugos

Globos centro vasara

Su atėjusiu rudeniu, visuomet labai smagu atsisukti atgal ir prisiminti, kokia gi ta vasara pas mus buvo? O ji pas mus buvo labai graži ir spalvinga. Viešosios įstaigos ,,Jurbarko socialinės paslaugos“ globos centras kasdien teikė paslaugas Jurbarko krašto globėjams bei globojamiems vaikams, organizavo savitarpio pagalbos grupių susitikimus, teikė individualias konsultacijas tiek globėjams tiek dar tik ketinantiems jais tapti. Tačiau šalia šių visų rimtų darbų, vyko ir labai smagūs dalykai, apie kuriuos ir norisi papasakoti plačiau.

O mūsų vasara prasidėjo birželio 1 d. švenčiant Tarptautinę vaikų gynimo dieną, kurios proga žinomi mūsų krašto žmonės perdavė nuoširdžiausius linkėjimus visiems vaikams. Galite prisiminti paspaudę šią nuorodą: Facebook .

Taip pat minint birželio 1 d. visus Jurbarko krašto globojamus vaikus pakvietėme į edukacinį užsiėmimą, kurio metu, padedant Jurbarko viešosios bibliotekos bibliotekininkei Erikai Žievienei, vaikai pasigamino nuostabius savo asmeninius žaisliukus. Mums buvo labai smagu matyti šeimas dirbančias kartu, vienas kitam padedant siekiant geriausio rezultato..

Neilgai trukus sulaukėm ir globėjų savaitės ( 06.28 – 07.04), kuri buvo kupina įvairių renginių.  Šią savaitę pradėjome visi kartu žiūrėdami filmą ,,Kūdikis“. Tęsėme ją Judesio sūkuryje, susipažindami net su keliomis treniruočių rūšimis. Aušra Smirnovienė supažindino su joga, Aušra Pileckė su kalanetika, Ieva Pažereckienė su aerobika. Visą šių treniruočių vakarą užbaigėme bendru šokiu ,,Jarusalema“ .

Globėjų savaitės proga globėjus kvietėme nemokamai apsilankyti Jurbarko rajono muziejuose, bei nemokamai pasivaišinti kava , arbata, pieno kokteiliu bei ledais. Jurbarko rajono savivaldybė vaikus pakvietė į kūrybines dirbtuvėles, kur vaikai gamino raktų pakabukus. Globėjų savaitės metu turėjome neužmirštamą pasimatymą su Nomeda Marčėnaite, kuri pravedė edukaciją, kurios metu dekoravome puodelius, jaukiai besišnekučiuodami, mėgaudamiesi puikia draugija bei oru. O globėjų savaitę užbaigėme pirmą kartą Lietuvoje organizuotame globėjų ir įtėvių sąskrydyje, kuris vyko Kaune. O taip….buvo nepaprastai įdomu, daugybė pramogų, veiklų, naujų pažinčių. Nuostabi patirtis tiek mums, tiek kartu dalyvavusiems globėjams bei vaikams. Laukiame kitų metų ir visi skubėsime į Klaipėdą, kur kitą vasarą persikels šis renginys. Ir norime pasidžiaugti, kad Jurbarko komanda iš šio globėjų sąskrydžio parsivežė ,,ŽAISMINGIAUSIOS KOMANDOS‘‘ vardą . Buvo nuostabu…

Ir kaip gi vasara be stovyklos? Tikrai neįsivaizduojama. Rugpjūčio mėnesį pakvietėme vaikus sudalyvauti vienos dienos stovykloje. Stovykloje dalyvavo dvi grupės vaikų, jaunesniųjų grupė bei vyresniųjų. Stovyklos metu vaikai žaidė įvairius žaidimus, mokėsi suteikti pirmąją pagalbą, gamino kūrybinėse dirbtuvėlėse ne tik magnetukus bet ir desertą. Vaikai minkė tešlą, kočiojo, pjaustė auseles, o vėliau jas visi kartu ragavome. Jurbarko verslininkai  vaikus vaišino savo pagamintomis picomis bei kitomis gėrybėmis. Vaikai buvo labai laimingi, linksmi ir kupini gerų emocijų. O mes laimingi juos tokius matydami.

Vau… iš tikrųjų vasara buvo nuostabi, laukiame nesulaukiame kokia gi bus kita vasara, bet tikime, kad neprastesnė. Ačiū visiems padėjusiems įgyvendinti šias nuostabias veiklas, bet žinoma nuoširdžiausiai dėkojame visiems dalyvavusiems jose, o ypatingai mūsų nuostabioms globėjų šeimoms. Mes jumis didžiuojamės.

 VšĮ ,,Jurbarko socialinės paslaugos“

 Globos centras

                        

Skip to content