Jurbarko socialinės paslaugos

Linksmos „Antanų dūzgės” Eržvilko senelių namuose

Birželio 9 d. Eržvilko senelių globos namuose smagiai atšvęstos Antaninės. Kartu su mūsų gyventojais linksminosi Smalininkų ir Lauksargių globos namų senjorai. Koncertavo ir gerą nuotaiką dovanojo bei šventėje dalyvavusius Antanus sveikino Tauragės kultūros centro Skaudvilės skyriaus vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Inkstiliuks” (vad. Rasa Bartkuvienė ir Vytautas Krencius).

Du varduvininkai iš Eržvilko ir trys iš Lauksargių pagerbti ne vien dainomis, bet ir ąžuolo vainikais bei simbolinėmis dovanėlėmis. Skambant muzikai, linksmiems pasakojimams senjorai prie bendro vaišių leido laiką šnekučiuodamiesi, užkandžiaudami ir vienas po kito įsitraukdami į bendro šokio sūkurį.

Ansamblio „Inkstiliuks” vadovai Rasa Bartkuvienė ir Vytautas Krencius, kuris, beje, yra ir „Eržvilko bandonijos“ muzikantas, pasistengė, kad kojos kilnotųsi net ir vežimėliuose sėdintiems šventės dalyviams –  vienai melodijai pasibaigus, skambėdavo nauja, vieniems šokėjams atsisėdus, kildavo kiti.

Likusieji prie stalų taip pat nenuobodžiavo – dalinosi naujienomis,  ieškojo akimis pažįstamų veidų, mat tokie senjorų iš skirtingų globos įstaigų susitikimai vyksta jau nebe pirmą kartą. Pamažu gimsta bendrystė ir draugystė. Smagiausia, kai gyvenimas suveda su kraštiečiais iš gimtųjų vietų – tada prisiminimai, pokalbiai taip įtraukia, kad nesinori skirstytis. Ypač, kai šalia graži žydinti aplinka, vaišių stalas ir mėgstama muzika.

Džiaugiamės, kad senjorų nepamiršta, vaišina ir lepina nuolatiniai mūsų rėmėjai: sūriais – Jolanta ir Raimundas Pelcikiai; šviežiu medumi – bitininkai Onutė ir Rimantas Grencevičiai, Nijolė ir Albinas Radavičiai, saldumynais ir kitais skanumynais – verslininkė Elena Beržinskienė, naminiais kepiniais – Smalininkų technologijos ir verslo mokyklos auklėtiniai.

Iš visos širdies dėkojame visiems, kas rėmė, kas atvyko, dalyvavo, koncertavo, dirbo ir kūrė šventinę nuotaiką.

Skip to content