Jurbarko socialinės paslaugos

Projektas „Joga po liepa“ – aktyvesniam senjorų gyvenimui

Visą liepos mėnesį Eržvilko senelių globos namuose buvo vykdomas Jurbarko r. savivaldybės finansuojamas projektas „JOGA PO LIEPA”. Užsiėmimai tęsis ir visą rugpjūtį. Juos senjorams veda patyrusios specialistės, jogos mokytojos Aušra Smirnovienė ir Daiva Ambrutaitytė.

Jogos pratimais ir atpalaidavimo, aromaterapijos technikomis siekiama, kad senjorai pajustų judesio ir minties harmoniją, patirtų gilų atsipalaidavimą, gautų žinių apie natūralius kelius į savo sveikatos priežiūrą.

Specialiai senjorams pritaikytose mankštose dalyvauja ne tik senelių namų, bet ir Eržvilko miestelio gyventojai. Pasimankštinę jie laiką leidžia prie arbatos puodelio ir pašnekesių sveikatinimo tema, skaito straipsnius, dalinasi patirtimi, o kartais pasikviečia ir įdomių svečių. Liepos mėnesį jogos užsiėmimus paįvairino pažintis su netradicinės medicinos (akupunktūros ir gydymo dėlėmis) puoselėtoja, jurbarkiete Tamara Bundziene. Informatyvus buvo ir bibliotekininkės Nijolės Berulienės surinktų leidinių, vaistažolių tema, pristatymas.

Priminsime, kad jogos užsiėmimai senjorams rugpjūčio mėnesį vyks įprastu laiku: trečiadieniais ir penktadieniais, nuo 9 val. iki 11 val., tad norintys aktyviau leisti laiką ir įsilieti į bendras veiklas dar gali prisijungti. 

Skip to content