Jurbarko socialinės paslaugos

Senelių globos namus aplankė Lietuvos Raudonojo kryžiaus savanorės

Eržvilko senelių globos namuose šią savaitę svečiavosi Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) draugijos Klaipėdos skyriaus vadovė Jolanta Jonikienė ir koordinatorė Neringa Šteimantienė.

Viešnios senelių globos namų ir Eržvilko miestelio bendruomenei papasakojo apie organizacijos veiklą, „Šiltų apsilankymų“ programą bei galimybę vienišiems asmenims sulaukti savanorių pagalbos. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus organizacija į savo veiklą planuoja įtraukti ir Jurbarko rajoną, tad ieško mūsų krašte savanorių, galinčių suteikti pagalbą socialiai jautrioms asmenų grupėms. Viena iš jų – vieniši seneliai.

Į Lietuvos Raudonojo Kryžiaus organizacijos veiklą įsiliejo ir mūsų kolektyvo vadovė Ieva Ambrazaitienė. Jai Klaipėdos skyriaus atstovės įteikė organizacijos skiriamuosius atributus ir simbolines dovanėles.

LRK organizacijos savanorės atvežė gyventojams vaišių ir pakvietė visus į režisieriaus Andriaus Lekavičiaus filmo „Kernagis“ peržiūrą prie saldumynų stalo. Prasmingai praleistas laikas suteikė vilties, kad nesame vieniši ir nereikalingi. Bent jau tol, kol yra savanorystei pasišventusių žmonių. Ačiū jiems!

Skip to content