Jurbarko socialinės paslaugos

vaikai yra vaikai

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Šiandien švęsdami tarptautinę vaikų gynimo dieną, norime šnekėti apie tai, kokie vaikai yra ypatingi ir kiek mes suaugusieji galime iš jų daug išmokti. Vaikai kiekvieną dieną mus žavi nesibaigiančia energija, drąsa, tikrumu ir nuoširdumu. Norime, kad kiekvienas vaikas galėtų džiaugtis nerūpestinga vaikyste, kurioje būtų gausu svajonių, žaidimų ir juoko. Norime, kad kiekvienam vaikui būti vaiku, būtų lengva.

Pastaraisiais  metais birželio 1 d. tarptautinės vaikų dienos proga organizuodavome šventę globėjų šeimoms, pasikviečiant juos visus kartu praleisti kartu laiką, organizuodavome pramogas, šiltus pokalbius. Mūsų noras  burti globėjus ir jų šeimas į bendruomenę , o tuo pačiu ir garsiai visuomenėje skleisti  žinią, kad globoti vaikus yra nuostabu.

Tačiau deja šiais metai dėl pandemijos negalime kaip kasmet susitikti, todėl sugalvojome, kad būtų galima vaikus ( tiek globojamus tiek augančius savo šeimoje)  pasveikinti, padrąsinti, suteikti vilties, tarti gerą žodį nuotoliniu būdu.  Tariame nuoširdų ačiū prisidėjusiems prie šio nuotolinio video sveikinimo: Jurbarko rajono savivaldybės merui Skirmantui Mockevičiui, Jurbarko socialinės paslaugos direktorei Audronei Balčiūnienei, žurnalistui ir režisieriui Rimui Bružui, aktoriui Arnui Ašmonui, atlikėjui Deividui Basčiui, verslininkei Giedrei Vasilijevaitei-Jackienei, vaikų ligų gydytojai Sigitai Kurklietienei, sporto klubo ,,Pantera“ vadovui Mindaugui Smirnovui bei sportinės jogos trenerei Aušrai Smirnovienei.

Linksmos vaikų gynimo dienos!

Šilčiausi linkėjimai,

Globos centro kolektyvas

Skip to content