Paskutinį kartą atnaujinta 2026-05-20
Gegužės 19 dieną Asmenų su negalia dienos centre lankėsi Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Roberta, kuri vedė teorinį-praktinį užsiėmimą „Sveikatai palanki mityba“.

Užsiėmimo pradžioje dalyviams buvo demonstruojamas edukacinis filmukas apie sveikatai palankius ir sveikatai nepalankius maisto produktus. Jo metu dalyviai susipažino su sveikos mitybos principais, aptarė, kokie maisto produktai padeda stiprinti organizmą, o kokių reikėtų vartoti rečiau.



Susitikimo pabaigoje vyko praktinė veikla, kurios metu dalyviai turėjo atskirti ir sulipinti sveikus bei nesveikus maisto produktus. Praktinės užduoties metu dalyviai aktyviai įsitraukė, dalinosi savo žiniomis ir mokėsi priimti sveikatai palankesnius pasirinkimus.

Renginio pabaigoje dalyviams buvo įteiktos Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro gertuvės. Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė akcentavo vandens svarbą žmogaus organizmui bei priminė, kad pakankamas vandens vartojimas yra vienas svarbiausių geros savijautos ir sveikatos palaikymo veiksnių.

