Paskutinį kartą atnaujinta 2026-05-29
Šventė prasidėjo kūrybiška edukacija, kurią vedė Jurbarko kultūros centro edukacinių programų vadovė Indrė Kateivė. Jos metu gyventojai su savo svečiais kūrė spalvingus darbelius, bendravo ir džiaugėsi galimybe išbandyti naują veiklą.

Vakaras tęsėsi gražiu koncertu, kurį dovanojo Jurbarko kapela „Santaka“.
Skambanti muzika, dainos ir bendrystė sukūrė ypatingą atmosferą. Mums svarbu būti kartu, stiprinti bendruomeniškumą, draugystę ir nuoširdų tarpusavio ryšį.

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios gražios šventės!
