Jurbarko socialinės paslaugos

Žingsnių iššūkis

,,Vaikščiojimas – pirmoji pagalba ir pati geriausia priemonė padedanti mesti svorį, pagerinti fizinę, ir psichologinę būseną. Eiti išmokstame dar vaikystėje ir šia privilegija galime naudotis iki pat senatvės, kol neužklumpa labai rimtos ligos“. Judėjimas – aktyvina smegenų, širdies veiklą, kvėpavimą, kraujotaką, mažina stresą ir depresijos riziką, spartina medžiagų apykaitą, atitolina senėjimo procesus.

Neįgaliųjų globos namų gyventojai ir neįgaliųjų globos centro lankytojai, kartu su darbuotojomis, birželio mėnesį dalyvavo žingsnių iššūkyje. Žingsnių iššūkio tikslas – surinkti 2000000 žingsnių, tuo pačiu skatinti aktyvų ir turiningą laisvalaikį neįgaliųjų centro gyventojams ir lankytojams, pamatyti gražiausiais Jurbarko vietas ir pajusti bendrystę.

Visas mėnuo buvo itin aktyvus , tad galime pasidžiaugti puikiais rezultatais. Visi kartu bendrai nuėjome 2047560 žingsnių.

VšĮ ,,Jurbarko socialinės paslaugos“ užimtumo kiemelyje liepos 1 d. vyko šventė, žingsnių iššūkio pabaiga.

Šventės metu žingsnių iššūkio dalyviai apdovanoti diplomais už aktyvų dalyvavimą ir nueitus žingsnius, pasiektus puikius rezultatus. Vaišinomės vaisiais, daržovėmis, kokteiliais ir kitais skaniais bei sveikais produktais. O kaipgi šventė be šokių ir dainų…

Esame dėkingi kiekvienam dalyvavusiam už buvimą kartu, gerą nuotaiką, pozityvią energiją ir aktyvumą.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti  šventės akimirkomis.

Skip to content