Jurbarko socialinės paslaugos

Atidaryti bendruomeniniai vaikų globos namai

VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ pradeda teikti bendruomeninių vaikų globos namų paslaugas. Vasario 20-ąją žengėme svarbų žingsnį mūsų bendruomenės vaikų gerovės link, siekdami jiems sukurti saugią ir šiltą, gyvenimui šeimoje artimą aplinką.

Vasario 20 d. Jurbarko rajono savivaldybės ir administracijos vadovai kartu su Socialinės paramos, Infrastruktūros ir turto skyriaus ir VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ vadovais bei darbuotojais atidarė vaikų bendruomeninius globos namus esančius Vytauto Didžiojo g. 53 C, Jurbarko mieste.

Naujai įrengtuose namuose, keturiuose dviviečiuose kambariuose, gyvens aštuoni vaikai. Šalia gyvenamųjų patalpų įrengta bendra virtuvė su svetaine, du vonios kambariai. Visos patalpos yra pritaikytos žmonėms su negalia.

Ilgalaikes ir trumpalaikes socialines globos paslaugas tėvų globos netekusiems vaikams teiks VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“. Šios įstaigos darbuotojai globojamamiems ir šiuose namuose apgyvendintiems vaikams užtikrins globos (rūpybos), ugdymo, sveikatos, socialines ir kt. paslaugas bei kartu su vaikais kurs artimas šeimai gyvenimo sąlygas ir aplinką, kurioje jie galėtų saugiai augti, tobulėti ir pasiruošti savarankiškam gyvenimui bendruomenėje.

Skip to content