Jurbarko socialinės paslaugos

Patirties pasidalijimo susitikimas

Vasario 21 dieną VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ globos centro, atvejo vadybos ir bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojai kartu su įstaigos vadove dalyvavo diskusijose ir sėmėsi gerosios praktikos pavyzdžių, siekiant stiprinti ir tobulinti teikiamas paslaugas šeimoms ir vaikams bei gerinti jų kokybę.

Kėdainių pagalbos šeimai centro vadovė su komanda dalijosi gerąja socialinio darbo patirtimi su Radviliškio r. ir Jurbarko r. savivaldybių socialinių paslaugų centrų vadovais ir darbuotojais. Susitikimo iniciatorė, pastebėjusi mūsų inovatyvius darbo modelius ir praktikas, buvo Valstybės vaiko teisių apsaugos tarnybos atstovė, projekto „Paslaugų, skatinančių ir efektyviai palaikančių globą šeimos aplinkoje, vystymas” vadovė Rugilė Ladauskienė. Kartu su ja susitikime dalyvavo ir Gaila Matulytė, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie SADM vyriausioji patarėja.

Tokie susitikimai stiprina socialinių paslaugų lauke dirbančias bendruomenes, ir skatina veikti geriau ir kokybiškiau.

Socialinių paslaugų plėtra Kėdainių pagalbos šeimai centre prasidėjo nuo 2015 metų, kuomet vaikų globos namų veiklą papildė laikino apgyvendinimo namai ir vaikų dienos centras. Šiuo metu centre sutelktos visos socialinės paslaugos, skirtos šeimai ir vaikui, o į institucinę globą patenkančių vaikų beveik nėra. Vykdant paslaugų plėtrą, diegiant ir palaikant naujas paslaugas, šiuo metu vaikų globa teikiama tik trylikai vaikų.

Skip to content