Jurbarko socialinės paslaugos

Eržvilko senelių globos namuose šurmuliavo „GĖLĖTA VASARA“

Eržvilko senelių globos namų kieme liepos 1-ąją skambėjo dainos ir muzika. Visai bendruomenei  skirta šventė „GĖLĖTA VASARA“, kaip ir kasmet, sukvietė Jurbarko krašto gyventojus kartu pasibūti, pabendrauti, pasiklausyti saviveiklininkų koncerto, paskanauti tradicinių lietuviškų ir lauko virtuvės patiekalų, pasilinksminti ir pasidžiaugti vieni kito bendryste. 

VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ administruojami Eržvilko senelių globos namai tradiciškai kasmet liepos mėnesį organizuoja šventę „Gėlėta vasara“. Į šią šventę aktyviai įsilieja ne tik ta bendruomenės dalis, kurią su globos namų įstaigos gyventojais sieja giminystės, draugystės ryšiai, bet ir Eržvilko miestelio, seniūnijos gyventojai, jurbarkiečiai ir svečiai.

Šiemet šventė „Gėlėta vasara“ prasidėjo Šv. Mišiomis už senjorus Eržvilko šv. Jurgio bažnyčioje, po kurių skambėjo Jurbarko vokalinio ansamblio ,,Sorelle di canto‘‘  giesmės. Ansamblio atlikėjos Andžela Jagminaitė, Gitana Tenikaitienė ir Laura Kairienė žavėjo savo balsais tiek senjorus, tiek jų artimuosius ir svečius. Ne mažiau aplodismentų sulaukė ir kartu su solistėmis atvykęs ir savo bei kitų poetų eiles skaitęs Vytautas Kursevičius.

Po pirmos renginio dalies bažnyčioje, šventės pratęsimas vyko Eržvilko senelių globos namų teritorijoje. Žydinčioje pievoje svečius linksmino Jurbarko krašto saviveiklininkai – Eržvilko kultūros centro tradicinių muzikos instrumentų ansamblis „Eržvilko bandonija“ (vadovė Gintarė Stirbienė), Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“, vadovaujama Petro Pojavio, Jurbarko bardų klubo nariai Agnė Siriūnaitė, Aridonas Daukša bei Saulius Lapėnas bei šventinio koncerto įgarsintojai – instrumentinė vokalinė grupė „Trivašisׅ“ ir jos vadovas Arūnas Bauža.

 Šokiai, žaidimai ir  gardžios vaišės viliojo kiekvieną šventės svečią. Čia buvo galima paskanauti tradicinio, kelių rūšių kugelio, Lybiškių kaimo šeimininkių čia pat, ant laužo, išvirtos sočios sriubos, naminės giros, įvairių užkandžių, saldumynų. 

Kas ieškojo lauktuvių namiškiams, galėjo įsigyti Gelgaudiškio atvykusios Jolitos Rakauskienės skanumynų, vietinių, Eržvilko krašto ūkininkų Onutės ir Rimanto Grencevičių medaus, Algimanto Bartkaus iš Rutkiškių vytelių gaminių, VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ Neįgaliųjų globos centro ir globos namų rankdarbių, suvenyrų.  Kiekvienas dalyvis galėjo rasti jam patinkančių veiklų: sudalyvauti loterijoje ir laimėti gyvą vištą, pasiklausyti smagios muzikos, pašokti, susipažinti su senelių namų aplinka, o mažiausieji – pašokinėti ant batuto.

Eržvilko senelių globos namų bendruomenė, kaip ir kasmet, pasistengė, kad šventės dalyviai jaustųsi jaukiai ir smagiai. Kad viskas vyktų sklandžiai, talkino asociacijos „Jurbarkas gyvas“ savanoriai, kartu su vadove Aušrine Meškauskiene, daug pagalbos sulaukta iš Eržvilko seniūnijos. Džiaugiamės ir Jurbarko bei Eržvilko kultūros centrų palaikymu – be senelių namų kieme muzikuojančių saviveiklininkų jau neįsivaizduojame šventės.

„Gėlėta vasara“ tikrai nebūtų buvusi tokia spalvinga, jei ne gausus rėmėjų palaikymas. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kas prisidėjo prie šventės organizavimo:

UAB „Dainiai“ vadovui Kasparui Jurevičiui, ūkininkams Donatui Jackiui, Vilijai Bajorinienei, gėlių salono „Jūratės gėlės“ savininkei Jūratei Stanaitienei, „Babytės gėlės“ šeimininkei Vaidai Strielkauskienei, Jurbarko krašto samariečių organizacijai ir jos vadovei Kristinai Vančienei, Eržvilko automobilių remonto įmonės vadovui Arūnui Mekšriūnui, UAB „Jurlota“ savininkui Jonui Reičiūnui, UAB “Gulbelei“,  UAB „Citmai“, verslininkei Elenai Beržinskienei,  Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Klaipėdos skyriaus savanoriams, Laimai Pažėraitienei, VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ administracijai, ir, savaime suprantama, Eržvilko senelių globos namų kolektyvui: ne tik už darbą, bet ir asmeninį indėlį į bendrą šventės iždą.

Skip to content