Jurbarko socialinės paslaugos

Gera būti drauge

Tradiciškai pirmąjį liepos sekmadienį Lietuvoje minima Globėjų diena. Jai paminėti visą savaitę, birželio 25 – birželio 29 dienomis, Lietuvoje vyko specialūs globėjų savaitės renginiai – susitikimai, piknikai, pokalbiai su globėjais, filmų peržiūros ir kt. Šių metų vaikų globos savaitės simbolis – sparnai – simbolizuoja ne tik skrydžio galimybę, bet ir galimybę žmogaus asmeniniam augimui.

Smagiai vaikų globos savaitę šventėme ir Jurbarko rajone.

Birželio 25 d. kvietėme į renginį „Pasimatuoti sparnus Jurbarke“ bei pagalvoti apie vaikų globą, kuri įprasmina kiekvieno gyvenimą ir augina žmogų kaip asmenybę. Užkūrėme smagų šurmulį Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos parkelyje. Čia rasite visą vasarą stovinčius sparnus, kuriuos galite pasimatuoti, o šalia sparnų stovinčiame stende rasite informaciją apie žingsnius, kuriuos reikia nueiti norint tapti globėju. Didžiuojamės, kad Jurbarko krašte yra 40 globėjų šeimų, kurios skleidžia savo gerumą, šilumą ir plasnoja gerumo sparnais, priėmę į savo šeimas vaikus netekusius tėvų globos.

Birželio 27 d. kvietėme į renginį „Pasivaikščiojimas su budinčiomis globotojomis“, kuriame buvo galimybė susipažinti su Jurbarko rajono budinčiomis globotojos, raginome visus pasikalbėti apie vaikų globą bei pasmalsauti, kas yra tas budintis globotojas.  

Vaikų globos savaitę vainikavo nacionalinis globėjų festivalis. Birželio 29 d. Druskininkuose atšventėme jau ketvirtąjį globėjų festivalį „Vaikai yra vaikai“. Į jį šiemet „suskrido“ daugiau nei 5000 globotinių, globėjų, budinčių globotojų, šeimynų, globos srityje dirbančių žmonių ar besidominčių globa.  Jurbarko globos centras kartu su Jurbarko krašto globėjų bendruomene nepraleido šios šaunios progos ir smagiai praleido dieną pramogų sūkuryje. Kartu vyko didelis būrys globėjų šeimų, bendruomeninių vaikų globos namų globotiniai bei Jurbarko rajono savivaldybės atstovė.

Norime nuoširdžiai padėkoti savo rėmėjams bei partneriams, kurie mums padėjo įgyvendinti vaikų globos savaitės Jurbarke idėjas. Tariame AČIŪ: Jurbarko rajono savivaldybės socialinės paramos skyriui, Jurbarko rajono savivaldybės viešajai bibliotekai, Jurbarko kultūros centrui, Vadžgirio kultūros centrui, Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centrui, Irmai Savickienei ir Gediminui Butkui („Pramogų laukas“), Mindaugui Pauliukui, Linai Lukošienei.

Nepamirškime, kad nei vienas vaikas nėra per didelis ir niekada nėra per vėlu. Vaikų globos savaitės tikslas – paminėti globėjų dieną, juos pasveikinti bei padėkoti, kad savo meilės sparnais padeda vaikams užsiauginti savuosius sparnus. Jeigu norite daugiau sužinoti apie vaikų globą bei įvaikinimą susisiekite su mumis kontaktais: https://jurbarkosp.lt/globos-centras/ .

Skip to content