Jurbarko socialinės paslaugos

Nei vienas vaikas nėra per didelis ir niekada nėra per vėlu

Pirmasis liepos sekmadienis – Globėjų diena. Šiai dienai paminėti birželio 25-29 d. visoje Lietuvoje vyks vaikų globos savaitė. Šių metų vaikų globos savaitės simbolis – sparnai – simbolizuoja ne tik skrydžio galimybę, bet ir galimybę žmogaus asmeniniam augimui. Kviečiame „pasimatuoti sparnus“ ir pagalvoti apie vaikų globą, kuri įprasmina kiekvieno gyvenimą ir augina žmogų kaip asmenybę. Taip pat kviečiame „užauginti sparnus“ vaikams, netekusiems tėvų globos.

Vaikų globos savaitės metu kiekvienoje savivaldybėje bus eksponuojami įvairūs sparnų objektai, šalia kurių galima nusifotografuoti, vyks įvairūs užsiėmimai, akcijos, pokalbiai.

Globos savaitės pabaigoje, birželio 29 d., visos Lietuvos globėjai, kurie jau seniai priėmė sprendimą „auginti sparnus“ vaikams, o jų pačių sparnai yra pilni gerumo ir meilės, „suskris“ pailsėti ir pabendrauti su bendraminčiais į globojančių šeimų festivalį Druskininkuose. Net jei ir nesvarstote globoti, kviečiame jus prisijungti prie mūsų didelės bendruomenės.

Detali informacija apie sparnų objektą Jurbarko rajono savivaldybėje bei vyksiančius vaikų globos savaitės renginius, bus skelbiama Facebook puslapyje „Vaikai yra vaikai. Jurbarko rajonas”.

Skip to content