Jurbarko socialinės paslaugos

GERIAUSIA, KĄ GALI DUOTI, TAI PRIGLAUSTI KITUS VAIKUS

Globėjų diena kasmet minima pirmąjį liepos sekmadienį. Artėjant šiai dienai norisi pasveikinti ir apkabinti kiekvieną mūsų rajono globėją, kuris ryžosi ir į savo šeimą priėmė vienišą širdelę. Siūlome susipažinti su budinčios globotojos, kuri teikia priežiūrą ir pagalbą mūsų rajono vaikams.

Tikra istorija…

Mano sūnus, būdamas trijų metukų susirgo sunkia liga. Buvau prie vaiko lovos ir vis mąsčiau, kodėl taip atsitiko mano šeimai? Ką blogo padariau? Daug meldžiausi ir prašiau Dievo palaimos – tik tikėjimas visą šeimą ir palaikė. Sūnus pasveiko. Nuo tos akimirkos supratau, kad už šį stebuklą turiu atsidėkoti darbais. Ne vienerius metus mintyse dėkojau likimui už išgelbėtą sūnų ir ieškojau srities, kur galėčiau būti svarbi ir reikalinga. Taip tapau budinčia globotoja.

Prieš daugiau nei tris metus apsisprendžiau, kad tai, ką geriausio galiu atiduoti kitiems – tai priglausti vaikus, kurie dėl sudėtingų aplinkybių negali būti savo šeimose. Idėja apie globą ar įvaikinimą man ir vyrui, mintyse sukosi seniai. Net kai likimas davė trečiąją atžalą, globos mintis niekur nedingo.

Dabar nedvejodama galiu pasakyti, kad budinčio globotojo veikla teikia džiaugsmo, namai visuomet pilni malonaus šurmulio. Maža to – globojamų vaikų dėka supratau, už ką turiu padėkoti savo biologiniams vaikams…

Santykis su globojamais vaikais staiga nesusikuria, pasitikėjimas ateina per kalbėjimą, per dėmesį, kuris svarbus kiekvienam. Tikiu, kad galiu vaikams netekusiems tėvų globos bent trumpam padėti, suteikti tikėjimo ir vilties šviesiu rytojumi.

Ši budinti globotoja padeda vaikams jau nuo 2019 m. ir per šį laikotarpį sunkiausiu metu padėjo net 15 vaikų.

Jurbarko rajone šiuo metu budinčio globotojo veiklą vykdo trys šiam sudėtingam darbui atsidavusios moterys. Tačiau vaikų netekusių tėvų globos Jurbarko rajone vis daugėja, tad nuolatos ieškome komandos pastiprinimo. Tad jeigu susidomėjote budinčio globotojo veikla susiekite su mumis.

Visais globos klausimais galite kreiptis į Jurbarko rajono globos centrą:

Tel. 866827527, (8 447) 48 517

El. p. globoscentras@jurbarkosp.lt

FB Vaikai yra vaikai. Jurbarko rajonas

 

Skip to content