Jurbarko socialinės paslaugos

Skirtingų kartų draugystė praturtina

Skirtingų kartų draugystė praturtina. Kaskart tuo įsitikiname, kai į Eržvilko senelių globos namus užsuka Eržvilko gimnazijos gimnazistai. Šįkart kartu su mokytoja St. Baužiene apsilankę mokiniai pristatė savo vykdytą verslumo projektą, papasakojo apie nepamokines veiklas, kuriomis jie užsiima. Pasirodo, mūsų jaunimas – ne iš kelmo spirtas.

Lietuvos Junior Achievement kartu su verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“ įgyvendina praktinio verslumo ugdymo programą „AcceleratorX“, skirtą 9-12 klasių mokiniams. Projekto metu jie turi galimybę realizuoti savo verslo idėjas ir įkurti mokomąsias bendroves. Vienos iš tokių bendrovių, pavadinimu „Geoda“, įkūrėjai gimnazistai seneliams padovanojo rankų darbo muiliukus.

Eržvilko senelių globos namų gyventojai gimnazistus pakvietė liepos 9 d. sudalyvauti globos namų kieme vyksiančioje bendruomeninėje šventėje „Gėlėta vasara“, kurioje bus galima praktiškai išbandyti verslumą – prekiauti savo gaminiais.

Kalbėjo seneliai su gimnazistais ne tik apie verslo reikalus. Mokiniai paskaitė keletą prasmingų tekstų, o seneliai pasidalijo sukaupta gyvenimo išmintimi. Patikino, kad svarbu išlaikyti žmogiškumą, neprarasti atjautos ir patarė mokytis matematikos, nes gyvenimas – labai sunkus uždavinys.

Skip to content